×
صفحه نخستدرباره سایتشرایط استفادهحریم خصوصیتماس با ما
ولوله در شهر ۱ولوله در شهر ۲ولوله در شهر ۳طلوع عشق
نگاشته هادیدگاه هانکته ها
آثار بنیانگذاران دیانت بهائیپیام های بیت العدل اعظمگزارش ها و بیانیه هاآثار نویسندگان بهائی

برای شروع یا قطع اشتراکتان در خبرنامه سایت، آدرس ایمیل خود را در ذیل وارد کنید.

ثبت نام
قطع اشتراک
twitter
×
ولوله در شهر - شمارۀ اولولوله در شهر - شمارۀ دومولوله در شهر - شمارۀ سومطلوع عشق
سایت "بهائیان ایران" سایت رسمی جامعۀ بهائی ایرانگلچین پیام های بیت العدل اعظمسرویس خبری جامعۀ بهائیعالم بهائی: جامعۀ جهانی بهائیزندگی حضرت بهاءاللهکتابخانۀ بهائیعهد و میثاقآئین بهائیدنیای بهائینقطه نظرنگاهکسروی و کتاب «بهائی گری»پروژه های بهائیسایت جامعۀ جهانی بهائیسایت ضیافت نوزده روزهتلویزیون نوینرادیو پیام دوستسایت تعلیم و تربیتسایت ازدواج بهائی
ولوله در شهر شماره 4
1398/08/06

       سال های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ میلادی به ترتیب دویستمین سالروز میلاد فرخندۀ حضرت بهاءُالله و میلاد مبارک حضرت باب است. دویستمین سالروز ولادت حضرت بهاءُالله مصادف با سی ام مهر ماه ۱۳۹۶ مطابق با ۲۲ اکتبر ۲۰۱۷ بود و اینک در آستانۀ دویستمین سالروز ولادت حضرت باب مصادف با ۷ آبان ۱۳۹۸ مطابق با ۲۹ اکتبر ۲۰۱۹ هستیم.

       از دویستمین سالروز ولادت حضرت بهاءُالله تا حال بهائیان در سراسر دنیا به همراه دوستان غیر بهائیشان، اعمّ از همسایگان و همکاران و دوستان و نیز مقامات مذهبی و علمی و فرهنگی و مدنی و سیاسیِ کشورهای متبوعشان مشغول برگزاری جشن های تجلیل این واقعۀ پُرشکوه در تاریخ بشری بوده اند و در این مسیر به خدمات متنوّع برای تحقّق عدالت و صلح و وحدت عالم انسانی ادامه داده و می دهند. در این حرکتِ پُرشورِ جهانی سایت ولوله در شهر نیز توانست در سی ام مهر ماه ۱۳۹۶ به مناسبت سالروز ولادت باشکوه حضرتشان مقاله ای مفصّل با عنوان «امرت را به قلم نصرت نمودی؛ تصویری از ظهور و پیام حضرت بهاءُالله» تقدیم نماید. این مقاله در همان تاریخ در سایت ولوله در شهر منتشر گردید ولی به عللی میّسر نشد فایل پی دی اف جداگانه ای از آن تقدیم عزیزان گردد.

اینک فایل پی دی اف آن مقاله تهیّه و در سایت قرار داده شده و در دسترس همگان است. از لینک زیر می توانید مجموعه «ولوله در شهر ۴» را دانلود نمائید.


برای دانلود مجموعه ولوله در شهر ۴ اینجا کلیک کنید


فایل های ضمیمه

نظر خود را بنویسید