×
صفحه نخستدرباره سایتشرایط استفادهحریم خصوصیتماس با ما
ولوله در شهر ۱ولوله در شهر ۲ولوله در شهر ۳طلوع عشق
نگاشته هادیدگاه هانکته ها
آثار بنیانگذاران دیانت بهائیپیام های بیت العدل اعظمگزارش ها و بیانیه هاآثار نویسندگان بهائی

برای شروع یا قطع اشتراکتان در خبرنامه سایت، آدرس ایمیل خود را در ذیل وارد کنید.

ثبت نام
قطع اشتراک
twitter
×
ولوله در شهر - شمارۀ اولولوله در شهر - شمارۀ دومولوله در شهر - شمارۀ سومطلوع عشق
سایت "بهائیان ایران" سایت رسمی جامعۀ بهائی ایرانگلچین پیام های بیت العدل اعظمسرویس خبری جامعۀ بهائیعالم بهائی: جامعۀ جهانی بهائیزندگی حضرت بهاءاللهکتابخانۀ بهائیعهد و میثاقآئین بهائیدنیای بهائینقطه نظرنگاهکسروی و کتاب «بهائی گری»پروژه های بهائیسایت جامعۀ جهانی بهائیسایت ضیافت نوزده روزهتلویزیون نوینرادیو پیام دوستسایت تعلیم و تربیتسایت ازدواج بهائی
جعلیات بهائی ستیزان: بدون شرح
1390/05/31
موضوع:شاهنشاه بهائي
توضيحات:موضوع‌: جلسه بهائيان شيراز
مورخه 18/4/47 جلسات بهائيان در منزل ضيأاله هوشمند تشكيل و سرهنگ اقدسيه اظهار داشت‌: «افتخار ما بر ديانت بهائي است‌. من زماني كه در ارتش بودم سربازان و درجه‌داران و افسران بهائي را احترام مي‌گذاشتم ولي اگر يك فرد مسلمان از ديگري شكايت مي‌كرد، دستور شلاق زدنش را مي‌دادم‌.» مشاراليه افزوده است‌: «ما اطلاع داريم كه شاهنشاه آريا مهر بهائي مي‌باشند. ما بهائيان همه پولدار هستيم و ترقي بيشتري خواهيم كرد.»


//www.ir-psri.com/Show.php?Page=ViewDocument&DocumentID=646&SP=Farsi

نظر خود را بنویسید


پاسخ

mm
ارسال شده در : 1390/08/09

واقعا باید به این آیین بالید و افتخار کرد که با آن همه ادعای بلند و بالائی که در باره ایجاد و صلح و صفا و برقراری صلح جهانی تاب شنیدن اعتراض یک مسلمان را ندارد و آنوقت می گوید مسلمانان خشن هستند . خشونت شما در جای جای آئین خودتان هویداست و این یک نمونه کوچکی است که خودتان به آن اشاره کردید شما که دینتان دین صلح صفاست آیا باید در مقابل به زعم اشتباه خودتان خشونت مسلمانان مقابله به مثل کنید یا با رأفت به مسلمانان دیانت خود را یاد دهید ؟ ما سوالات بی پاسخی از شما داریم که فکر نکنم قادر به پاسخ یکی از آنها باشید اگر توان دفاع از تاریخ مجهول خودتان دارید بهتر است سری به www.bahaei19.blagfa.com بزنید شاید ماهم هدایت شدیم !!!!

حیرت

حیران
ارسال شده در : 1390/08/12

دوست عزیزی که کامنت نوشته اید؛ آیا شاه بهائی بود که چنین نوشته اید؟!