×
صفحه نخستدرباره سایتشرایط استفادهحریم خصوصیتماس با ما
ولوله در شهر ۱ولوله در شهر ۲ولوله در شهر ۳طلوع عشق
نگاشته هادیدگاه هانکته ها
آثار بنیانگذاران دیانت بهائیپیام های بیت العدل اعظمگزارش ها و بیانیه هاآثار نویسندگان بهائی

برای شروع یا قطع اشتراکتان در خبرنامه سایت، آدرس ایمیل خود را در ذیل وارد کنید.

ثبت نام
قطع اشتراک
twitter
×
ولوله در شهر - شمارۀ اولولوله در شهر - شمارۀ دومولوله در شهر - شمارۀ سومطلوع عشق
سایت "بهائیان ایران" سایت رسمی جامعۀ بهائی ایرانگلچین پیام های بیت العدل اعظمسرویس خبری جامعۀ بهائیعالم بهائی: جامعۀ جهانی بهائیزندگی حضرت بهاءاللهکتابخانۀ بهائیعهد و میثاقآئین بهائیدنیای بهائینقطه نظرنگاهکسروی و کتاب «بهائی گری»پروژه های بهائیسایت جامعۀ جهانی بهائیسایت ضیافت نوزده روزهتلویزیون نوینرادیو پیام دوستسایت تعلیم و تربیتسایت ازدواج بهائی
کتاب «محمّد: خاتم انبیاء»
1389/10/21
اخیراً در سایتی به کتابی با عنوان «محمّد: خاتم انبیاء» ، اثر دکتر محمّد ابراھيم خان، که به سه زبان فارسی و عربی و انگلیسی منتشر شده، برخوردیم که در آن بحثی راجع به خاتمیت حضرت محمد (ص) مطرح شده است. با کسب اجازه از مدیر سایت مزبور، هر سه نسخۀ کتاب تقدیم دوستان می گردد. 
 
در پیشگفتار کتاب چنین آمده است:
«آيا معتقدات شما چگونه بود اگر در تمام طول زندگی به شما گفته شده بود که در قرآن ظھور پيامبران جديد بعد از حضرت محمّد پيش بينی شده است؟ آيا در آن صورت در مورد اخبار مربوط به ظھور چنين پيامبری آزاد انديش تر نبوديد؟ اين کتاب نشان می دھد که سوء تعبير تنھا يک کلمه يعنی «خاتم» انحرافی به بزرگی و استواری يک کوه عظيم بوجود آورده است. با خواندن اين کتاب ملاحظه می نماييد که اين کوه عظيم کم کم محو می گردد و ھنگامی که اين مانع بزرگ از ميان برداشته شد، شما درخشنده ترين و ارزشمندترين گوھرھا، يعنی گنجی را می يابيد که از چشم تقريباً ھمۀ مسلمانان پنھان مانده است. اين کوه عظيم تنھا به وسيلۀ چھار حرف – خ ا ت م – که تا ابدّيت امتداد داده شده بوجود آمده است!
    مطمئناً بعضی از مسلمانان آرزو می کنند که ايکاش آن گوھرھا ھرگز وجود نداشت. تصوّر پيامبر جديدی بعد از پيامبر اکبر برای آنھا بسيار دردناک است. گروھی ديگر از مسلمانان از يافتن اين گنج پنھان شاد خواھند شد. انسان ھا ھميشه متفاوت بوده و خواھند بود.
    اصل و جوھر اسلام به ارادۀ الھی تسليم شدن است. اين کتاب ايمان شما را به نحوی که تا کنون سابقه نداشته در معرض امتحان قرار می دھد. آيا برای رويارویی با اين چالش يعنی پی بردن به درجۀ تسليم نمودن خود به ارادۀ الھی آمادگی داريد؟»

 

نویسندۀ کتاب در سایت مزبور چنین معرفی شده است:

 

 

 

دکتر محمد ابراهیم خان از مدافعان پیشروی اسلام است. او در رد اتهامات نادرست دین شناسان مسیحی علیه حضرت محمد (ص) و قرآن مجید در سطح گسترده ای مطلب نوشته است. او در این کتاب مسلمانان را تشویق می کند تا اذهان و قلوب خود را نسبت به خبر آمدن پیغمبر تازه ای از جانب خدا آماده نگه دارند. او استانداردهای  محکمی را نیز که این پیغمبران را می توان با آنها شناخت، معرفی می کند.(ترجمه)

 


فایل های ضمیمه

نظر خود را بنویسید


تحری حقیقی حقیقت

آقای هما مهر
ارسال شده در : 1390/01/27

به به! خوش آمديد دوستان عزيز. خدا را شکر که گوش شنوايي داريد. پس پاسخ هايتان را در آدرس زير ببينيد. قربان رويتان، هما مهر//baharoom.com

دیگه نمیخام بهایی باشم...

سبا
ارسال شده در : 1390/01/30

اللّهُمَّ اِنّی اَسئَلُکَ بِشَعَراتِک الَّتی یَتَحرَّکُ عَلی صَفَحاتِ الوَجهترجمه: خدایا تو را به موهایی که در صورتت می جنبند سوگند می دهم..!!(ادعیه محبوب صفحه 123)

قلب و چشم و صورت و زبان و پهلوی خدا!!!!!

حسن
ارسال شده در : 1390/02/31

حضرت علی فرموده اند:أنا عين الله ... وأنا جنب الله... وقلب الله//www.yasoob.com/books/htm1/m013/12/no1202.htmlو فرموده اند:أنا وجه الله أنا قلب الله أنا لسان الله أنا عين الله أنا جنب الله//www.dd-sunnah.net/forum/showthread.php?t=52142پس خدا هم چهره دارد و هم چشم دارد و هم قلب دارد و هم زبان دارد و پهلو دارد. حالا باز شما فقط به موهای او می پردازید؟!آیا کسی که به شما یاد داده این موارد تکراری را که بهائیان پاسخش را چندین دهه قبل داده اند و در کتب و سایت ها موجود است، به شما یاد نداده که معنی و مفهومش چیست؟ تا کی می خواهید مانند اطفال این بازی را ادامه دهید؟! حتی در همین ایران عزیزمان که اینقدر بهائیان را می گیرند و زندانی می کنند هزاران نفر خود تحقیق کرده و به دین بهائی پیوسته اند حال شما هنوز از موی خدا می گویید بدون آن که معنی اش را بفهمید و به سایت های ضد بهائی دعوت می کنید. آبروی اسلام را برده اید هنوز بر اسلام و بهائی ستم می کنید؟! أَ لَمْ یَأْنِ لِلَّذِینَ آمَنُوا أَنْ تَخْشَعَ قُلُوبُهُمْ لِذِکْرِ اللَّهِ وَ ما نَزَلَ مِنَ الْحَقِّ وَ لا یَکُونُوا کَالَّذِینَ أُوتُوا الْکِتابَ مِنْ قَبْلُ فَطالَ عَلَیْهِمُ الْأَمَدُ فَقَسَتْ قُلُوبُهُمْ وَ کَثِیرٌ مِنْهُمْ فاسِقُون.

بررسی

آقای همامهر
ارسال شده در : 1390/03/30

ولوله در شهر تا ولوله در بهائیت //www.baharoom.com/2346.htmlهر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی

ولوله در شهر

سر دبیر
ارسال شده در : 1390/03/30

آقای همامهر گرامی، از لطف شما نسبت به سایت ولوله در شهر سپاسگزارم. مطلبی را که آدرس داده بودید مطالعه کردم. حقیقتاً بهتر از این نمی شد سایت ولوله در شهر را تبلیغ کرد. الحمدلله خود مطلب شما با عنوان «ولوله در شهر تا ولوله در بهائیت (مروری بی غرض به سایتهای بهائی) ولوله در شهر حجابی است بر ولوله در بهائیت»، به مصداقِ «ظاهر عنوان باطن است»، به اندازۀ کافی گویاست. لذا خوانندگان عزیز با مقایسۀ آن با محتوای سایت ولوله در شهر درخواهند یافت که چرا ولوله در شهر افتاده است و چرا این همه سایت ضد بهائی راه اندازی شده است! تنها خواهشی که دارد آن که در متنی که زحمت کشیده اید نوشته اید، آدرس سایت ولوله در شهر باز نمی شود. بنابراین لطف فرمایید آدرس ها را درست کنید. جانتان مسرور باد