×
صفحه نخستدرباره سایتشرایط استفادهحریم خصوصیتماس با ما
ولوله در شهر ۱ولوله در شهر ۲ولوله در شهر ۳طلوع عشق
نگاشته هادیدگاه هانکته ها
آثار بنیانگذاران دیانت بهائیپیام های بیت العدل اعظمگزارش ها و بیانیه هاآثار نویسندگان بهائی

برای شروع یا قطع اشتراکتان در خبرنامه سایت، آدرس ایمیل خود را در ذیل وارد کنید.

ثبت نام
قطع اشتراک
twitter
×
ولوله در شهر - شمارۀ اولولوله در شهر - شمارۀ دومولوله در شهر - شمارۀ سومطلوع عشق
سایت "بهائیان ایران" سایت رسمی جامعۀ بهائی ایرانگلچین پیام های بیت العدل اعظمسرویس خبری جامعۀ بهائیعالم بهائی: جامعۀ جهانی بهائیزندگی حضرت بهاءاللهکتابخانۀ بهائیعهد و میثاقآئین بهائیدنیای بهائینقطه نظرنگاهکسروی و کتاب «بهائی گری»پروژه های بهائیسایت جامعۀ جهانی بهائیسایت ضیافت نوزده روزهتلویزیون نوینرادیو پیام دوستسایت تعلیم و تربیتسایت ازدواج بهائی
استدلالیۀ مختصر صدر الصّدور
1389/09/11
کتاب «استدلالیه مختصر صدر الصّدور» تألیف جناب سیّد احمد موسوی همدانی ملقب به صدرالصّدور از مشاهیر اهل علم بهائی است. این کتاب در سال ۱۳۲۴هجری قمری نوشته شده است. «مؤسسۀ ملّی مطبوعات امری» ایران در سال ۱۳۲بدیع نسخه ای از آن را که از خط مؤلف عکس برداری شده بوده به تعداد محدود در قطع جیبی منتشر نمود. اینک سایت ولوله در شهر نسخۀ تایپ و ویرایش شدۀ همان متن را برای اولین بار در دسترس طالبین قرار می دهد. کیفیت تألیف و انتشار کتاب در همان نسخۀ قبلی و این نسخۀ اینترنتی موجود است.
 
کتاب شامل بشارات کتاب قران مجید و احادیث منقول از دو طریق شیعه و سنی در بارۀ ادیان بابی و بهائی است.
 -----------------------------------
پس از انتشار نسخۀ تایپ شدۀ «استدلالیۀ مختصر صدرالصدور» در سایت ولوله در شهر، جوانان عزیزی از ایران اطلاع دادند که ایشان نیز اخیراً نسخه ای از آن را تهیه کرده اند و در آن ضمن آوردن عین متن رساله، تمامی منابع استفاده شده در آن را پیدا کرده، در پاورقی نقل نموده و کتابشناسی منابع را نیز به آخر آن افزوده اند. این عزیزان در پیشگفتاری که در اوّل متن اضافه کرده اند در این خصوص توضیحات لازم را نیز داده اند.
 
    سایت ولوله در شهر ضمن تشکر صمیمانه از ایشان، عین نسخۀ تهیه شدۀ مزبور را نیز به دو شکل Word و PDF به ضمیمه تقدیم مشتاقان می نماید.
 
 

 


فایل های ضمیمه

نظر خود را بنویسید


تزیید معلومات

علی
ارسال شده در : 1392/01/27

لینک این کتاب رو میخواهم .The requested page could not be foundمن به این موضوع به عنوان یک مسلمان علاقه مند شدم

فایل استدلالیۀ مختصر صدر الصّدور

سردبیر
ارسال شده در : 1392/01/31

دوست عزیز علیفایل های مورد نظر شما بروز رسانی شده است. لطفاً امتحان کنید؛ دانلود خواهند شد. با تشکر//www.velvelehdarshahr15.info/node/172